
Postat în original de
Nosfer
eu zic sa te ocupi de ce iti place tie cel mai mult

mai bine te ocupi de cateva proiecte si le faci bine de tot decat sa ai multe si degeaba... Si eu am 30-40 de bloguri cu domenii proprii pe diverse nise dar mi-am dat seama ca n-are rost sa ma ocup de toate pentru ca fac treaba prost si m-am limitat la 3-5 proiecte dar care primesc toata atentia mea.
Da, e mai bine asa.
Cred ca o sa ma ocup de cel de pasti , vreo 2 luni, dupa aceea cntinui cu celelalte.
Am plecat la scoala, ne mai citim diseara. Mersi mult pentru tot! O zi buna!
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.