
Postat în original de
Nosfer
uite ceva pe motociclism si culturism ar da destul de bine daca poti sa aduci plus valoare in online pentru ca sunt multi interesati de informatii de calitati in nisele respective.
Da, stiu ca se cauta foarte mult, in special in motociclism, mai ales ca pe forumurile mai cunsocute cum ar fi motociclism.ro sunt o multime de persoane care sufera pe acolo ca nush cum si nush cum se dau ei pe o roata si tot felul de combinatii, care se au bine cu moderii si din cauza lor multi useri renunta la acel forum. E bataie de joc ce e acolo.
As face ceva pentru culturism, muzica si motociclism dar ce sa fie..?
Forumul cred eu ca este cel mai usor de promovat , de administrat si de intretinut si informatia vine de la sine, ca asa la un blog trebuie sa scriu eu ca nebunul continuu articole.
Pe forum se pot face si concursuri cu premii, intalniri, de toate. Problema ar fi ca nu stiu nimic despre monetizarea forumurilor, se scot bani din asa ceva? In afara de vanzare linkuri.
Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.