Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 15 din 15

Subiect: Am voie sau nu?

  1. #11
    Avatarul lui edy12006
    edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    34
    Posturi
    3.260
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
    uite ceva pe motociclism si culturism ar da destul de bine daca poti sa aduci plus valoare in online pentru ca sunt multi interesati de informatii de calitati in nisele respective.
    Da, stiu ca se cauta foarte mult, in special in motociclism, mai ales ca pe forumurile mai cunsocute cum ar fi motociclism.ro sunt o multime de persoane care sufera pe acolo ca nush cum si nush cum se dau ei pe o roata si tot felul de combinatii, care se au bine cu moderii si din cauza lor multi useri renunta la acel forum. E bataie de joc ce e acolo.


    As face ceva pentru culturism, muzica si motociclism dar ce sa fie..?
    Forumul cred eu ca este cel mai usor de promovat , de administrat si de intretinut si informatia vine de la sine, ca asa la un blog trebuie sa scriu eu ca nebunul continuu articole.

    Pe forum se pot face si concursuri cu premii, intalniri, de toate. Problema ar fi ca nu stiu nimic despre monetizarea forumurilor, se scot bani din asa ceva? In afara de vanzare linkuri.
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

  2. #12
    Avatarul lui dacian
    dacian este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    35
    Data înscrierii
    4th May 2007
    Locaţie
    [root@localhost root]#
    Vârstă
    50
    Posturi
    346
    Putere Rep
    35

    Implicit

    Pe motociclism as zice sa pui stiri, articole, chestii de acest gen. Doar ca vei pierde ceva timp cu informarea . Pentru culturism nu stiu ce sa zic ca ar merge.

  3. #13
    Avatarul lui edy12006
    edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    34
    Posturi
    3.260
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Citat Postat în original de dacian Vezi Post
    Pe motociclism as zice sa pui stiri, articole, chestii de acest gen. Doar ca vei pierde ceva timp cu informarea . Pentru culturism nu stiu ce sa zic ca ar merge.
    Pierd timp , dar nu il pierd aiurea. este bine, zic eu, sa imbini placerea, pasiunile si munca. Apoi vine si profitul pe care il poti folosi pentru mentinerea si accentuarea pasiunii respective.
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

  4. #14
    Avatarul lui Nosfer
    Nosfer este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    7th July 2008
    Locaţie
    Sibiu
    Vârstă
    39
    Posturi
    1.196
    Putere Rep
    36

    Implicit

    edy, banuim ca esti de sex masculin ok? barbatii in general au o placere nemaipomenita cand vorbesc despre bani, masini si femei... tu poti face un portal orientat pe barbatul rebel, barbatul care se plimba pe 2 roti uneori fara casca sa simta vantul in parul lui, barbatul care are grija de corpul lui si-si segmenteaza fiecare muschiulet si barbatul are asculta doar un anumit gen de muzica. uite ideea... scrii despre ce-ti place, scrii pentru persoane care o sa adore reteta continutului de pe site-ul tau si o sa se si intoarca.

    in final... from where do I get these ideas? [raspunsul e in semnatura mea]

  5. #15
    Avatarul lui edy12006
    edy12006 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    42
    Data înscrierii
    26th January 2009
    Locaţie
    Brasov
    Vârstă
    34
    Posturi
    3.260
    Putere Rep
    42

    Implicit

    Citat Postat în original de Nosfer Vezi Post
    edy, banuim ca esti de sex masculin ok? barbatii in general au o placere nemaipomenita cand vorbesc despre bani, masini si femei... tu poti face un portal orientat pe barbatul rebel, barbatul care se plimba pe 2 roti uneori fara casca sa simta vantul in parul lui, barbatul care are grija de corpul lui si-si segmenteaza fiecare muschiulet si barbatul are asculta doar un anumit gen de muzica. uite ideea... scrii despre ce-ti place, scrii pentru persoane care o sa adore reteta continutului de pe site-ul tau si o sa se si intoarca.

    in final... from where do I get these ideas? [raspunsul e in semnatura mea]
    Da, foarte bine zis. Mi-am structurat cateva proiecte pentru n2.ro si rogamers.net , sa vad ce fac cu ele, cand ma apuc, apoi am timp si de ceva care chiar o sa-mi placa.
    Pentru asta trebuie sa astept sa imi vina adsenseul , sa imi iau domenii
    Într-o zi, riscând, poți să rămâi fericit pentru toată viața !
    Contează ce produci nu cine pretinzi a fi.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. AdSense referrals - E voie?
    De florin în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 5th March 2009, 17:09
  2. Este voie?
    De AslPls în forumul Adsense
    Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 16th December 2008, 12:20
  3. E voie?
    De Federals în forumul Adsense
    Răspunsuri: 8
    Ultimul Post: 7th July 2008, 20:08
  4. Am voie sa dau search? :D
    De Federals în forumul Adsense
    Răspunsuri: 7
    Ultimul Post: 11th June 2008, 17:18
  5. e voie asa ceva!!!
    De ciprian2006 în forumul Google
    Răspunsuri: 13
    Ultimul Post: 30th December 2007, 03:16

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •