Pagina 314 din 414 PrimulPrimul ... 214264304312313314315316324364 ... UltimulUltimul
Rezultate 3.131 la 3.140 din 4134

Subiect: Afiliere Emag ProfitShare

  1. #3131
    Avatarul lui Nichita
    Nichita este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    90
    Data înscrierii
    19th February 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    43
    Posturi
    3.417
    Putere Rep
    90


    Implicit

    Compania a reușit să vândă 60 de automobile, în valoare de 1 milion de euro. Două au fost Mercedes-uri, fiecare în valoare de 40.000 de euro. „Primele patru mașini au fost vândute în mai puțin de trei minute (este vorba de două Ford Focus, un Logan și un Ford Kuga - n.r.). Am vândut 1.000 de tablete la 99 de lei în cinci minute”, transmite compania.

    BLACK FRIDAY 2013. În ce magazine continuă reducerile și ce oferte sunt. PLUS: Ce vânzări au avut EMAG, EVOMAG, KOYOS, ALTEX, DOMO și FLANCO - Gandul
    Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)

  2. #3132
    Avatarul lui mike07
    mike07 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    30th April 2008
    Posturi
    524
    Putere Rep
    36


    Implicit

    La ora 7 dimineata sa te decizi ca iti iei un Ford Focus/Kuga si sa faci rezervarea cu plata sumei de 1000 lei de pe card, asta e ceva... asa BF nu gasesti in multe tari, o premiera pe care, din nou, eMag o realizeaza... a avut drepate Iulian S. ca va fi o surpriza, el se referea la public dar in mod sigur a fost o surpriza si pentru el/ei. Au scris istorie si probabil ca anul viitor vor veni cu noi surprize... sa inceapa pariurile, ce vom putea cumpara la anul de la eMag online??

    p.s. nu raspundeti aici, sa lasam topicul curat... continuam in "topicul de seo"

  3. #3133
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    48


    Implicit

    La ora 7 dimineata sa te decizi ca iti iei un Ford Focus/Kuga si sa faci rezervarea cu plata sumei de 1000 lei de pe card
    Au avut timp de gandire de la 12 la 7.00, nu-si ia nimeni o masina dupa o decizie de minut, asta e toate smecheria eMAG, ofera timp de gandire, de facut calcule: X pentru facturi, Y pentru mancare si Z pentru o masina noua
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  4. #3134
    Avatarul lui lovelife
    lovelife este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    99
    Data înscrierii
    8th July 2006
    Locaţie
    Galati
    Vârstă
    47
    Posturi
    5.993
    Putere Rep
    99


    Implicit

    Citat Postat în original de Dragos Bunea Vezi Post
    Au avut timp de gandire de la 12 la 7.00, nu-si ia nimeni o masina dupa o decizie de minut, asta e toate smecheria eMAG, ofera timp de gandire, de facut calcule: X pentru facturi, Y pentru mancare si Z pentru o masina noua
    Sunt oameni care au in plan sa isi cumpere o masina
    Ofertele au venit de seara, ziarele au preluat informatia si au fost si oameni care s-au decis, poate unii aveau in plan sa isi cumpere chiar aceste masini.
    La unele modele aveau discount foarte mic sub 1000 euro,discount care il puteai obtine la dealer si tu.
    Am primit email joi de la Toyota ca si ei au oferte de BF la masini. Eu vroiam sa iau o masina Toyota pentru taicamiu, dar nu aveam exact ce vroiam eu in oferta si oricum eu mi-am luat cu o oferta mult mai buna fara sa BF
    Nu ma pricep la SEO dar ma bag in seama

  5. #3135
    Avatarul lui mike07
    mike07 este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    36
    Data înscrierii
    30th April 2008
    Posturi
    524
    Putere Rep
    36


    Implicit

    Citat Postat în original de Dragos Bunea Vezi Post
    Au avut timp de gandire de la 12 la 7.00, nu-si ia nimeni o masina dupa o decizie de minut, asta e toate smecheria eMAG, ofera timp de gandire, de facut calcule: X pentru facturi, Y pentru mancare si Z pentru o masina noua
    Presupunand ca toti 4 (apropo, au fost 4... sau mai putini? ) erau abonati la newsletter sau au citit in presa despre ce urmeaza sa faca eMag... dar exista si posibilitatea sa nu fi facut asta si sa fi fost o decizie de moment. In plus, in afara de Dacia, pentru celelalte masini plata trebuie facuta in 7 zile..

    Cine a avut lichiditati si daca reducerile au fost pe bune, la o reducere de 1000 euro poti sa te gandesti si la o mica afacere rapida.. o dai in secunda 2 cu 500 euro mai ieftin mai departe... profit 500 euro fara prea mare durere de cap... si cred ca sunt destui cu lichiditati in domeniul auto carora nu le trebuie mai mult de 3 minute ca sa vada astfel de oportunitati.

  6. #3136
    Avatarul lui Serban Cristian
    Serban Cristian este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    80
    Data înscrierii
    1st November 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.328
    Putere Rep
    80


    Implicit

    la clasa E au fost reduceri foarte foarte bune. In mai-iunie am vrut sa imi schimb masina si am osciliat intre CLA si E, am facut mai multe variante de echipare, am discutat, primeam discounturi de 4-6k, cale lunga pana la cele 12-13k din oferta eMag. Pana la urma m-am decis sa mai cheltui prin casa ce mai am de facut si sa astept noua varianta C, m-am convins ca e o clasa intermediara mai potrivita mie. Dar, cel putin la E-uri unde am studiat, reducerile erau foarte bune, ori daca ideea a fost aceeasi si pentru celelalte modele, sunt sigur ca lumea a profitat.

  7. #3137
    Avatarul lui Mishu
    Mishu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    28th March 2013
    Vârstă
    55
    Posturi
    1.307
    Putere Rep
    28


    Implicit

    Nu mai pot fi vizualizate comenzile mai vechi de "luna trecuta". In lista de comenzi s-a scos optiunea "alege perioada".

  8. #3138
    Avatarul lui Dragos Bunea
    Dragos Bunea este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    48
    Data înscrierii
    4th January 2011
    Locaţie
    Tulcea
    Vârstă
    38
    Posturi
    1.036
    Putere Rep
    48


    Implicit

    @Mishu - o sa revina la normal dupa ce trece toata nebunia. Au facut asta ca sa ne ofere statisticile live si dupa cum ai vazut le-a reusit.
    "Blog de afiliat si calatorii: Dragos Bunea Blog"

  9. #3139
    Avatarul lui avram
    avram este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    57
    Data înscrierii
    7th May 2011
    Posturi
    1.361
    Putere Rep
    57


    1 out of 1 members found this post helpful.

    Implicit

    Cat au vandut retailerii in Vinerea Neagra - IT - HotNews.ro

    Platforma de marketing afiliat Profitshare a adus magazinelor online pe care le deserveste circa 25.000 de comenzi in valoare totala de peste 15 milioane de lei. Profitshare a avut o cota de piata de peste 65% din marketingul afiliat in Black Friday, sustine compania.

    Cele 34 de magazine online afiliate la platforma Profitshare au inregistrat un nivel record al rezultatelor generate prin intermediul marketingului afiliat: din peste 1,3 milioane de click-uri au fost livrate peste 25.000 de comenzi in valoare de 15 milioane de lei.
    serios?

    sa comparam

    În primele două zile ale promoțiilor de Black Friday 2013, magazinele online din 2Parale – cea mai mare rețea de afiliere din România – au înregistrat de peste 15 ori mai multe vânzări decât în două zile obișnuite de vineri și sâmbătă. Intervalul 22 - 23 noiembrie a adus magazinelor online din 2Parale 17.983 de vânzări în valoare de 8,1 milioane de lei (cu TVA).
    Ultima modificare făcută de avram; 25th November 2013 la 18:18.
    ░▒▓█▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░

  10. #3140
    Avatarul lui Marius Morariu
    Marius Morariu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    43
    Data înscrierii
    29th September 2011
    Posturi
    759
    Putere Rep
    43


    Implicit

    hahahahahah

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. voucher emag
    De prodan_13 în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 26th January 2010, 15:04
  2. SPAM: eMAG.ro (din nou!)
    De c_n_m în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 11
    Ultimul Post: 5th July 2007, 08:55
  3. eMag.ro
    De Diana în forumul E-mail SPAM
    Răspunsuri: 19
    Ultimul Post: 20th July 2006, 21:23
  4. Emag In Rep. Moldova?
    De alfie în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 17th April 2006, 14:50
  5. Emag In Dmoz
    De Iskander în forumul DMOZ
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 6th January 2006, 23:35

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •