Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 15 din 15

Subiect: Intrebare despre adsense, daca siteul acesta respecta TOS.

  1. #11
    Avatarul lui paulpadurariu
    paulpadurariu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    34
    Data înscrierii
    25th February 2009
    Locaţie
    Iasi
    Vârstă
    43
    Posturi
    558
    Putere Rep
    34


    Implicit

    pai ar fi trebuit sa iti dea pozitiv nu negativ! cum naiba|?
    Din pasiune, fotograf

  2. #12
    Avatarul lui Cristi U
    Cristi U este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    53
    Data înscrierii
    26th January 2008
    Locaţie
    Oradea
    Vârstă
    37
    Posturi
    3.172
    Putere Rep
    53


    Implicit

    Eu am dat la unul o data pozitiv in loc de negativ. Poate a gresit si asta. Sau poate e un spammer care considera postul tau inutil
    Mai dau cate-un sfat juridic aici, uneori chiar despre online. Nu-l rata! :) Vezi și sfaturi de nutritie.

  3. #13
    Avatarul lui Nichita
    Nichita este deconectat Super Moderator
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    19th February 2009
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    3.422
    Putere Rep
    94


    Implicit

    Citat Postat în original de Cristi Ursut Vezi Post
    Sau poate e un spammer care considera postul tau inutil
    Sau crede ca il raporteaza cineva.
    Siteul tau e in balarii, nu urca? Competitorii te bat de iti suna apa in cap? Ai fost penalizat si nu stii ce sa faci? Cel mai probabil ai nevoie de un audit SEO complet. :)

  4. #14
    Avatarul lui Emil Chelariu
    Emil Chelariu este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    1st March 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Posturi
    622
    Putere Rep
    39


    Implicit

    @FinalDestiny daca trimiti mail celor de la adsense dand ca exemplu alte site cu desene animate nu faci nimic altceva decat sa-i raportezi si sa provoci suspendarea din programul adsense a site-urilor respective. Dupa cum spunea cineva mai sus, cei la adsense nu stau sa ia la purificat fiecare site in parte sa vada daca e ok. Si eu am avut folosit adsense impreuna cu desene animate de pe youtube pana acum 6-7 luni...cand mi-am dat seama ca nu e tocmai ok. Intre filmuletele cu desene animate si orice alt film nou aparut nu e nici o diferenta cand vine vorba de copyright.
    :)

  5. #15
    Avatarul lui RoManiac
    RoManiac este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    50
    Data înscrierii
    31st March 2008
    Locaţie
    Bucuresti
    Posturi
    1.045
    Putere Rep
    50


    Implicit

    Sant aici pe forum oameni care se pricep cu mult mai bine decat mine la Adsense dar daca filmele sant embed , ma gandesc ca iei si de pe youtube. Ei la randul lor or avea drepturi pentru acele filmulete? E ciudat sa-ti iei un ban ca preiei filme din ograda celor de la Google . Daca nu au copyright ... atunci e cam aiurea sa-ti impute tie ceva.
    Ultima modificare făcută de RoManiac; 15th November 2010 la 09:29.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Siteul acesta va fi acceptat de google?
    De Ionut D în forumul Adsense
    Răspunsuri: 21
    Ultimul Post: 26th May 2010, 00:19
  2. Reclama mea AdWords in siteul meu (AdSense)
    De haotik în forumul Adwords
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 17th March 2010, 12:22
  3. intrebare despre adsense
    De cristi-net în forumul Dezbateri SEM
    Răspunsuri: 2
    Ultimul Post: 27th May 2009, 12:51
  4. Intrebare despre Google Adsense...
    De martynesku în forumul Adsense
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 21st November 2007, 22:23
  5. Răspunsuri: 6
    Ultimul Post: 11th August 2007, 09:06

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •