a aparut in monitorul oficial 429/25.06.2010
incepe cu 01.08.2010, dar pana atunci trebuie depusa cererea 095+caziere judiciare -emise in Romania pt. asociati si adm.,
Merci Hobart. Deci, in concluzie, toti cei care incaseaza adsense pe firma vor trebui sa se inscrie (cerere 095+caziere judiciare) pana la 1 august in acest registru?
Merci Hobart. Deci, in concluzie, toti cei care incaseaza adsense pe firma vor trebui sa se inscrie (cerere 095+caziere judiciare) pana la 1 august in acest registru?
Asa este. Ai dreptate. Dar trebuie sa ne grabim cu cererea 095 si cazierele pana la 15 Iulie ca dureaza 15 zile.