Neata buna,
Sa nu mai deschid un post nou: am site-ul x, folosesc google ads...cand se incarca site-ul pe desktop (nu am probleme cu viteza) am vreo jumate de secunda, pana se incarca reclama, in care imi arata un banner gol, de culoare galbena. Ma deranjeaza si mi se pare ca nu arata foarte bine.
Idea e ca e singurul site unde am problema aceasta si chiar nu am idee cum sa o rezov. Pe celelalte site-uri nu-mi arata bannerul pana nu este incarcat, ceea ce mi se pare ok.
Merci pentru sugestii si sfaturi