Postat în original de Dan Salut, da-mi link (in privat) si iti spun exact ce poti face. Mersi mult, Dan/Kleampa. Am rezolvat. Pentru cei care poate vor avea problema asta: aveam cateva poze care se incarcau doar cu http (fara "s").
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum