Bine zis , Gelu . Decat sa scapi de https , care ti se pare o problema , mai bine beneficiezi de ea . Mai ales daca gasesti ssl gratis
Bine zis , Gelu . Decat sa scapi de https , care ti se pare o problema , mai bine beneficiezi de ea . Mai ales daca gasesti ssl gratis
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)