Salut, din intamplare am ajuns sa imi arunci ochii la ceea ce numeste wp-robot, a mai folosit cineva asa ceva?
Salut, din intamplare am ajuns sa imi arunci ochii la ceea ce numeste wp-robot, a mai folosit cineva asa ceva?
Probabil cineva ti-a dat raspunsul: 0 out of 1 members found this post helpful.
P.S: Nu ti-am dat eu.
Mi se pare bataie, nu vad de ce am luat asa multe negative, nu mai fac nimic pentru comunitatea asta.
Si cu inscrierile in directoare cum ramane?![]()
Nustiu mai ma gandesc, mi se pare nesimtire pe fata, nu am voie sa intreb mici mele curiozitati?
Adica eu muncesc pentru a-mi ridica reputatia si altul isi bate de joc de mine dand usor un click...
Astept niste lamuriri.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează īn acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)