Sincer, Rares, de aici incolo nu-mi mai pasa. Pe mine ma intereseaza sa-mi iau banii si atat. Odata ce a cumparat articolul, al lui e.
Sincer, Rares, de aici incolo nu-mi mai pasa. Pe mine ma intereseaza sa-mi iau banii si atat. Odata ce a cumparat articolul, al lui e.
Problema este ca: Tu vii si cumperi articolul, bun pana aici. Apoi, vine si Cristi (1 minut sau 10 minute mai tarziu) si-l cumpara si el. Tie (Rares), iti convine?
Ti-am raspuns si tie prin raspunsul dat lui Rares.
LE: Am modificat reply-ul anterior. Odata ce vand un articol, eu nu mai am nimic cu acel articol. Asta ca sa stie lumea, ma incurcasem, nu stiu la ce ma gandeam.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)