dupa avatar, eu cred ca omul asta are o slujba foarte bine platita... si cei 100 de euro care i-se ofera i-se par proabil, prea putini
ii total nejustificata cererea lui... respect leandrud... stie el ce spune si cred ca multi ii dati dreptate, dar din respect sa nu se transforme intr-un offtop va abtineti!




Răspunde cu citat

