aici nu am pus discutii private, doar am spus ce si cum. nici nu am spus ca mi-ai dat o teapa....am spus doar ca e o dovada de neseriozitate....atat.
aici nu am pus discutii private, doar am spus ce si cum. nici nu am spus ca mi-ai dat o teapa....am spus doar ca e o dovada de neseriozitate....atat.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)