Oare nu e mai simplu ca OP sa posteze ceva de genul - "pretul este de forma X.XXX euro" sau ceva asemanator, sa nu se streseze toti si sa fie o frectie d'asta cu "ti-am dat pm" si "am raspuns la pm"?