Am inceput sa lucrez la un script de heatmap in php, mult mai accesibil decat cel in ruby, si am vazut ca nu e cine stie ce in spate. O echipa de 2-3 oameni, fac un too de genul crazy egg intr-o luna.... garantat (daca se ocupa numai de asta).
Am inceput sa lucrez la un script de heatmap in php, mult mai accesibil decat cel in ruby, si am vazut ca nu e cine stie ce in spate. O echipa de 2-3 oameni, fac un too de genul crazy egg intr-o luna.... garantat (daca se ocupa numai de asta).
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)