Casperel - yep, suntem paranoici. Aceasta este o masura extrem pe care o folosesc si eu dar dorm mai linistit noaptea. Ca script cu interfata web folosesc unul recodat si impacheat de mine intrun singur fisier (file management si mysql), dintrun fost webshell cu care a fost infectat unul din siteuri candva.




Răspunde cu citat
