Salut.
Cum as putea sa înregistrez un domeniu având status: AUTORENEWPERIOD deci a fost prelungit automat cu încă un an de registratar, dar încă nu a primit o plata de la proprietarul domeniului. Sunt cu ochii pe el, dar nu știu în câte zile va avea status-ul PendingDelete.




Răspunde cu citat
Nu am nicio șansa. E domeniu înregistrat prima data în 2005 și nu-l vreau numai eu, poate o sa fac un backorder, dar am auzit ca sunt cam nefolositoare aceste backordere.
