Salut.
Cum as putea sa înregistrez un domeniu având status: AUTORENEWPERIOD deci a fost prelungit automat cu încă un an de registratar, dar încă nu a primit o plata de la proprietarul domeniului. Sunt cu ochii pe el, dar nu știu în câte zile va avea status-ul PendingDelete.
