Salut ! Pentru a imi face cont pe un site de afilieri din strainatate, imi cere sa introduc taxa si tipul taxei.Eu vreau sa primesc banii pe persoana fizica, stiti cumva ce trebuie sa trec in rubricile respective ?
Multumesc
Screen Shot 2016-05-29 at 18.54.28.jpg


Răspunde cu citat