am votat logoul nr 2, cu o mica mentiune:
alinierea dintre N-ul mare si "etul" e o distanta de positie in inaltine, poate ai putea sa micsorezi bordura N-ului ca sa fie mai aliniata.
am votat logoul nr 2, cu o mica mentiune:
alinierea dintre N-ul mare si "etul" e o distanta de positie in inaltine, poate ai putea sa micsorezi bordura N-ului ca sa fie mai aliniata.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)