Citat Postat în original de Brindusa Vezi Post
de ce e rau faptul ca folosesc un sistem de monitorizare cu statistici publice?
e simplu ! concurenta poate afla date importante despre vizitatorii tai, de exemplu poate afla ce cuvinte iti aduc cei mai multi vizitatori.