Postat în original de Brindusa de ce e rau faptul ca folosesc un sistem de monitorizare cu statistici publice? e simplu ! concurenta poate afla date importante despre vizitatorii tai, de exemplu poate afla ce cuvinte iti aduc cei mai multi vizitatori.
:)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)
Reguli Forum