M-am gandit. A venit vremea frumoasa asa ca imi iau inima in dinti si ies la alergat in parc. Parcul are cam 4 km de traseu si trebuie alergat cam tot. Folosesc reclama pe tricou.
Totusi, ma gandeam sa reduc cheltuielile la 0.
Ce spuneti: ar fi bine sa fac o colaborare cu o firma de inprimare tricouri sau?
ei sa vina cu tricoul si imprimarea. In schimb sa isi puna o reclama pe spate sau fata