Ieri am deschis un forum general ca sa spun asa si am nevoie de niste pareri fiindca sunt foarte importante in momentul de fata.
Adresa forumului este forum.wikisoft.ro, site-ul nu este gata inca, insa va fi curand!
Ieri am deschis un forum general ca sa spun asa si am nevoie de niste pareri fiindca sunt foarte importante in momentul de fata.
Adresa forumului este forum.wikisoft.ro, site-ul nu este gata inca, insa va fi curand!
Hmmm... prea multe nu pot sa spun pentru ca este simplu. Ce-ti pot spune este ca m-am si inregistrat. A da, imi place c-are categorii interesante. Mult succes cu el, sa dea Domnu` sa creasca!
Tema este foarte buna , e excelent alesa cu nisa soft.
App ai putea sa precizezi platforma in footer nu cred ca deranjeaza cu nimike munca lor si merita macar atat .
Succes
Imediat lucrez la copyrightMersi de pareri pana acum
![]()
m-am inregistrat si eu,categorii interesanteimi place.
O sa mai bag cateva, e inca in teste forumul, inca mai facem mici modificari care nu va incomodeaza![]()
Vreau sa prezicez ca nu sunt specialist. Parerea mea este strict din partea unui utilizator normal.
1. Prea multe categorii pentru inceput.
2. Font-ul textului prea mic.
3. Tema aceea chiar daca este facuta pentru alta platforma tot trebuie sa pui drepturile.
Am pus copyright-ul daca te uiti mai atent, tema tot de pe site ala e luata deci e same shit.
Categorii multe? hmm, nu cred, decat 2 categorii in care sa nu poti discuta prea multe lucruri, mai bine 5 unde ai ce posta.
Cat despre font, o sa ma uit sa vad cum vine mai bine.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)