Pozele sunt redimensionate in asa fel incat zici ca e la "misto"
Fontul descrierii se vede "foarte urat"
Nu cred ca vei scoate mai mult de 30 euro pe el, spor!
Pozele sunt redimensionate in asa fel incat zici ca e la "misto"
Fontul descrierii se vede "foarte urat"
Nu cred ca vei scoate mai mult de 30 euro pe el, spor!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)