Ok... mersi pentru raspunsuri.
Krumel....eu am intrebat strict legat de SEO in ceea ce priveste link title-urile. De folosit e normal sa le folosesti daca consideri ca te ajuta cu ceva. Eu NU am intrebat asta in sensul urmator: daca le pun dauneaza cu ceva?
Am intrebat asa:
Am link yadayada
acum daca dau pe google search "e oare indexxxxat?" nu imi returneaza nici un rezultat.
daca pun undeva linkul asta online si vine googlebot-ul si se uita si apoi ma duc si caut din nou dupa
"e oare indexxxxat?" o sa imi dea rezultate sau nu?
Sa nu imi ziceti sa fac asta.Intrebam pentru ca din cate am citit nu prea se stie. Unii zic ca da altii ca nu.
Diana zicea:
Stie careva sa imi zica de ce nu e ok sa fac redirectarea asta? :huh:www.petx.ro se duce in www.petz.ro/animale-de-casa/. Nu cred ca e prea indicat. Sa-ti explice expertii de ce



Intrebam pentru ca din cate am citit nu prea se stie. Unii zic ca da altii ca nu.
Răspunde cu citat
De la furt de continut si pana la grija utilizatorilor e cale lunga. Nu comentez mai mult.