E o acuzatie grava... citez: "Eu as ruga administratorul sa raspunda mesajului pentru furt de continut." De la furt de continut si pana la grija utilizatorilor e cale lunga. Nu comentez mai mult.
Ok, de acord, a fost cam dura exprimarea, si imi cer scuze pentru asta!