Razvane... sincer acu... pentru mine cazul era inchis inca de la inceput pentru ca nu aveai dreptate.
Tu insa ai acuzat si ai lasat sa se inteleaga ca ti-as fi copiat cine stie ce de pe site. E o acuzatie grava... citez: "Eu as ruga administratorul sa raspunda mesajului pentru furt de continut."De la furt de continut si pana la grija utilizatorilor e cale lunga. Nu comentez mai mult.
ps. Daca o sa mai fie ceva probleme, desi sper sa nu apara, nu incerca sa contactezi moderatorii. Avem acolo o adresa de contact: office_at_petz.ro. Le citim, si iti promit ca raspundem in cel mai scurt timp, iar daca va trebui sa iau masuri, le voi lua.



De la furt de continut si pana la grija utilizatorilor e cale lunga. Nu comentez mai mult.
Răspunde cu citat