Rezultate 1 la 8 din 8

Subiect: Talcioc.net - simt al umorului sau nesimtiti?

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui Ioan Margineanu
    Ioan Margineanu este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    41
    Data înscrierii
    16th May 2005
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    1.098
    Putere Rep
    41


    Implicit

    Am ras cu lacrimi. Ar fi primii pe care nu i-as raporta. Bine, pana ar lansa o noua moda

  2. #2
    Avatarul lui Dever
    Dever este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    37
    Data înscrierii
    28th July 2006
    Locaţie
    UK
    Vârstă
    45
    Posturi
    378
    Putere Rep
    37


    Implicit

    Daca tot a inceput lumea sa vada care sunt spam-uri macar sa le facem pe fata. Mie mi se pare la fel de jenant ca orice mass.

    Unde mai pui ca daca intri pe site incepe sa "claxoneze" o masina din 5 in 5 secunde. Nu mai incape Internet-ul de atata ... ma abtin.
    Dever's Blog - Atentie! dau cu parerea.

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. inregistrare-domenii . ro cei mai nesimtiti
    De gigipok în forumul Domenii
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 5th May 2009, 11:21
  2. campanie anti nesimtiti :))
    De Adrian Poputoaia în forumul Bar, lobby...
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 17th September 2008, 15:55
  3. Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 5th May 2007, 13:38
  4. Sunt satul de spam si nesimtiti
    De pstefan75 în forumul SPAM made in .RO
    Răspunsuri: 1
    Ultimul Post: 22nd February 2007, 19:47

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •