Am ras cu lacrimi. Ar fi primii pe care nu i-as raporta. Bine, pana ar lansa o noua moda![]()
Am ras cu lacrimi. Ar fi primii pe care nu i-as raporta. Bine, pana ar lansa o noua moda![]()
Daca tot a inceput lumea sa vada care sunt spam-uri macar sa le facem pe fata. Mie mi se pare la fel de jenant ca orice mass.![]()
Unde mai pui ca daca intri pe site incepe sa "claxoneze" o masina din 5 in 5 secunde. Nu mai incape Internet-ul de atata ... ma abtin.
Dever's Blog - Atentie! dau cu parerea.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)