nu te supara pe mine, te inteleg... dar mie mi-a venit sa rad de acest spam.
nu te supara pe mine, te inteleg... dar mie mi-a venit sa rad de acest spam.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)