Hai ca n-am mai postat demult aici...![]()
Citez (da?!??):
Why wouldn't we?
Ceva proiecte pe capul lor, asa cum CLAR scriu in cod ...![]()
p.s. sursa, in attach si link.
Hai ca n-am mai postat demult aici...![]()
Citez (da?!??):
Why wouldn't we?
Ceva proiecte pe capul lor, asa cum CLAR scriu in cod ...![]()
p.s. sursa, in attach si link.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)