Revin la toata lumea in cursul de zilei de maine cu un demo, in cer scuze dar nu apare notificari sau ceva in genu' pe email-ul meu, data viitoare insist sa lasati un mesaj privat pentru ca imi apare notificare!Multumesc de intelegere!
Revin la toata lumea in cursul de zilei de maine cu un demo, in cer scuze dar nu apare notificari sau ceva in genu' pe email-ul meu, data viitoare insist sa lasati un mesaj privat pentru ca imi apare notificare!Multumesc de intelegere!
Vreau mai mult, mai mult si atat.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează īn acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)