Revin la toata lumea in cursul de zilei de maine cu un demo, in cer scuze dar nu apare notificari sau ceva in genu' pe email-ul meu, data viitoare insist sa lasati un mesaj privat pentru ca imi apare notificare!Multumesc de intelegere!