mersi ink odata... faza e ca formularul asta tre sa il pun in html si nu stiu cum sa fac sa apara in html![]()
mersi ink odata... faza e ca formularul asta tre sa il pun in html si nu stiu cum sa fac sa apara in html![]()
Cum reusesc? E simplu... Link
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)