Pai functioneaza? Iti face redirect el singur acum cand intri pe un link in forma veche? Eu nu puteam sa iti confirm asta (n-am testat), insa daca functioneaza nu are cu ce te afecta. Daca nu, te afecteaza pentru ca o sa ai niste pagini duplicate.
Pai functioneaza? Iti face redirect el singur acum cand intri pe un link in forma veche? Eu nu puteam sa iti confirm asta (n-am testat), insa daca functioneaza nu are cu ce te afecta. Daca nu, te afecteaza pentru ca o sa ai niste pagini duplicate.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)