am fost pe acelasi gand. nu recomand nevasta cu C5Postat în original de Cristian Mezei
macar alta masina puteai alege de acolo...
am fost pe acelasi gand. nu recomand nevasta cu C5Postat în original de Cristian Mezei
macar alta masina puteai alege de acolo...
Scriu si eu din cand in cand despre mobila si amenajari interioare
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)