Citat Postat în original de Cristian Mezei
Citat Postat în original de Razvan Pop
Cred ca merg la SIAB. Imi iau masina si nevasta.
Credeam ca ai pretentii de la viata ma.

ma dezamagesti
am fost pe acelasi gand. nu recomand nevasta cu C5

macar alta masina puteai alege de acolo...