Salut.Ma numesc alex, sunt nou pe forum si am crezut de cuviinta ca e bine sa ma prezint.Am 16 ani, sunt din Iasi,invat la Colegiul.... nu are importanta.Am inceput sa ma ocup de bloguri acum 3 luni si ceva, si sunt intr-o continua vanatoare de informatii.M-am inscris in acest forum cu speranta ca voi invata cat mai multe despre Seo,metode de promovare, etc etc.Bine v-am gasit pe toti.sper intr-o colaborare cat mai "prospera".Din partea lui Axel16 numa bine
![]()



.Am inceput sa ma ocup de bloguri acum 3 luni si ceva, si sunt intr-o continua vanatoare de informatii.M-am inscris in acest forum cu speranta ca voi invata cat mai multe despre Seo,metode de promovare, etc etc.Bine v-am gasit pe toti.sper intr-o colaborare cat mai "prospera".Din partea lui Axel16 numa bine
Răspunde cu citat