Buna tuturor,
Ma numesc Aurora si ma ocup de marketing-ul pe internet de vreo 2 ani si de SEO de mai multisor (3), iar inceputurile le-am facut pe content.
( nah, ca se mai mareste cercul fetelorsi cine stie cate mai stau in umbra)
Am mai intrat de multe ori pe forum si mi se pare un loc extraordinar de valoros, si o initiativa demna de toata lauda. Felicitari!
Imi fac singura autocritica, pentru ca nu am intervenit pana acum, dar nu m-am simtit niciodata pana acum capabila sa fiu fidela unui "hot-spot". Sper ca m-am maturizat.
Primiti?


si cine stie cate mai stau in umbra)
.
Răspunde cu citat