Am lucrat ceva timp prin diferite firme de avocatura si am cam inteles cum functioneaza locurile de munca din domeniile juridice si justitia din Romania in general. Prea mult stres, prea mult timp investit, prea multa coruptie si rautate in sistem. Am considerat ca pentru mine e mai importanta linistea mea si ca am sanse foarte mari sa o pierd ramanand in sistem.




Răspunde cu citat
