Cristian, bine te-am gasit, ca inteleg ca tu esti gazda. Da, continutul de calitate si original este baza pe care o am pentru site. Se discuta pe undeva pe aici despre fidelizare, asta caut si eu. Cel mai mult nu ma intereseaza clickurile pe zi, ci ca cel care le-a dat azi, sa le dea si maine. Asta nu poti face decat venind zi de zi cu ceea ce il intereseaza pe omul ala. Cam asta incerc sa fac, si recunosc ca e al naibii de greu sa o iei de la zero, pt ca efectiv am facut totul de la zero, cu un amarat de frontpage...