Salutare lume, numele meu este Emil si ma bucur foarte mult ca fac parte din acest forum. Folosesc si stapanesc de vreo 7 ani foarte bine ( zic eu ) programare PHP si ma bucur foarte mult sa impartasesc cu voi cunostintele mele si sper sa fim ca si o familie![]()



Răspunde cu citat

, da asta nou ce are? de ce nu-ti place?
