Bine ai venit Alex si draguta "povestioara" de inceput. Am vizualizat site-ul si pot spune ca asa fotograf la nunta mai rar, poze cu adevarat profesionale. Ca toti userii de pe acest forum ai o groaza de chestii de invatat deci pune-te pe treaba
![]()
Bine ai venit Alex si draguta "povestioara" de inceput. Am vizualizat site-ul si pot spune ca asa fotograf la nunta mai rar, poze cu adevarat profesionale. Ca toti userii de pe acest forum ai o groaza de chestii de invatat deci pune-te pe treaba
![]()
Nu am dat gres. Doar am aflat 10,000 de moduri care nu functioneaza. (T. Edison)
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)