Bine ai venit Alex si draguta "povestioara" de inceput . Am vizualizat site-ul si pot spune ca asa fotograf la nunta mai rar, poze cu adevarat profesionale. Ca toti userii de pe acest forum ai o groaza de chestii de invatat deci pune-te pe treaba