Bun venit !
Astept si eu niste detalii despre treaba cu furtul de continut ca incep sa ma satur de cate ori ma lovesc de problema asta![]()
Bun venit !
Astept si eu niste detalii despre treaba cu furtul de continut ca incep sa ma satur de cate ori ma lovesc de problema asta![]()
Welcome, frumoasa introducere, inseamna ca bancul cu inginerul si caine nu se prea aplica![]()
Hmm..ar merge o lada de bere
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)