Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 11 la 12 din 12

Subiect: Salut. Sunt Dumitrescu Bogdan

Afișare hibrid

  1. #1
    Avatarul lui psaico
    psaico este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    0
    Data înscrierii
    19th January 2008
    Locaţie
    Cluj Napoca
    Vârstă
    38
    Posturi
    250
    Putere Rep
    0

    Implicit

    Bun venit !
    Astept si eu niste detalii despre treaba cu furtul de continut ca incep sa ma satur de cate ori ma lovesc de problema asta
    Blog personal: www.psaico.info
    Te scoate din casa: www.clujlife.com

  2. #2
    Avatarul lui inSecure
    inSecure este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    39
    Data înscrierii
    2nd December 2007
    Posturi
    612
    Putere Rep
    39

    Implicit

    Welcome, frumoasa introducere, inseamna ca bancul cu inginerul si caine nu se prea aplica
    Hmm..ar merge o lada de bere

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Salut! Sunt Oana
    De un_mic în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 25
    Ultimul Post: 13th February 2011, 14:36
  2. Salut, sunt Ionut
    De nex în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 14
    Ultimul Post: 8th May 2009, 22:49
  3. salut! sunt bogdan
    De bogdan în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 6th September 2006, 14:22
  4. Salut, Eu Sunt Bart
    De bart7simpson7 în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 7th May 2006, 04:18
  5. Salut! Eu Sunt Bogdan
    De elbogdan în forumul Prezentare forumisti
    Răspunsuri: 3
    Ultimul Post: 7th April 2006, 10:25

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •