Site original: http://www.scoalasoferitimisoara.ro/
Site care s-a "inspirat": www. astradriving. ro/
Site original: http://www.scoalasoferitimisoara.ro/
Site care s-a "inspirat": www. astradriving. ro/
La prima privire par 2 site-uri diferite , dupa ce privesti mai atent se observa furtul . Jalnici , nu au bani de investit in propria lor imagine .
Oare ar merge un topic special doar cu aceste furturi de continut/template/etc ?
poate ei au investit, dar un copil de acolo i-a prostit si "le-a facut el un site ieftin"
Cristi, multi habar nu au sa caute pe Google si au site, multi habar n-au cat costa un site si si mai multi habar n-au ce inseamna un script. Am avut acum ceva timp un client care platise la o firma din bucuresti 1000-1500 euro pe un oscommerce + un skin moca, singura modificare la script era un header flash (TemplateMonster.com ripped) NU GLUMESC! Ce pretentii sa mai avem?![]()
"Firma" stie 100% de texte. De fapt site-ul trebuia sa fie al lor si a si fost o perioada, insa din cauza unor neintalegeri au renuntat la site pe motivul ca isi vor face altul... Cam asta au reusit sa faca...
ce sa zic, foarte frumos! ca la noi... la nimeni!
keep dreaming...
Eu am o regula ( pentru mine ) : beneficiarul aduce continutul.
Banuiesc ca nu le-a convenit pretul si au cautat ceva mai ieftin .
Macar mai puteau si ei sa modifice, pe ici pe colo, dar nici chiar asa, sa copieze tot..rusine![]()
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)