Si eu doresc cand se face lista a doua :).
Versiune printabilă
Si eu doresc cand se face lista a doua :).
Si eu de asemenea :)
Revin si mentionez, sa se inteleaga clar: nu public articole ca n-am unde. Eu doar scriu cateva advertoriale gratis pentru comunitate.
Tin sa ii multumesc ! Am primit deja cele 2 advertoriale, user foarte serios !
Tocmai am receptionat "marfa", cele 3 advertoriale, palaghianu iti multumesc foarte mult inca o data! Totul a decurs minunat.
Tin sa ii multumesc ! Am primit deja un advertoriale, user foarte serios si de incredere! Bravo lui pentru initiativa luata
Am colaborat foarte bine cu Palaghianu. Sunt multumit de toate cele trei advertoriale. Recomand.
Am zis ca o sa scriu 5 pe zi si nu in weekend. Mi-am incalcat amandoua regulile si am scris deja jumatate din articolele promise. Multumesc tuturor celor de pana acum pentru feedback!
Revin si cu restul cat de curand! Nu in seara asta, ca-mi ajunge, oricum!
Multumesc palaghianu pentru 1 articol, totul a decurs normal.
Ma bag si eu in lista a doua.