-
1. -Rares- 3 advertoriale
2. MaXz 2 advertoriale
3. alias74 1 advertorial
4. Lukian 1 advertorial
5. MarianG 3 advertoriale
6. matei 1 advertorial
7. Dragos Nicu 1 advertorial
8. tiberiur 1 advertorial
9. dane 1505 3 advertoriale
10. Cristi Ursut 2 advertoriale
-
Ai trimis un PM, la care inca nu ti-am raspuns Todosin.
--- Later Edit --- (ca mi-a fost lene sa apas "Edit")
Cristi Ursut: N-am primit PM-ul tau si logic mi s-ar fi parut sa-l primesc si sa-ti si raspund ca sa fii in lista.
-
Eu nu vreau advertorial dar m-ar interesa care e revelatia aia ?
nu dati tare.
-
Lista completa, in ordinea in care am primit detaliile pe care le-am cerut pe PM:
1. -Rares- 3 advertoriale
2. MaXz 2 advertoriale
3. alias74 1 advertorial
4. Lukian 1 advertorial
5. MarianG 3 advertoriale
6. matei 1 advertorial
7. Dragos Nicu 1 advertorial
8. tiberiur 1 advertorial
9. dane 1505 3 advertoriale
10. Todosin - 3 advertoriale
-
Salut,
As vrea sa colaboram si, in acest sens, ti-am trimis PM cu datele despre cele 3 advertoriale.
Iti multumesc pentru oferta ta generoasa.
Tony
.. se pare ca am intarziat .. cand am inceput sa scriu nu erau atatia doritori :)))
Poate ma tii minte pe tura urmatoare.
Mersi
-
am trimis si eu un pm . merci.
-
Aceasta este lista, spun din nou.
1. -Rares- 3 advertoriale
2. MaXz 2 advertoriale
3. alias74 1 advertorial
4. Lukian 1 advertorial
5. MarianG 3 advertoriale
6. matei 1 advertorial
7. Dragos Nicu 1 advertorial
8. tiberiur 1 advertorial
9. dane 1505 3 advertoriale
10. Todosin - 3 advertoriale
Nu mai trimiteti PM-uri pana nu o sa dau drumul la o noua runda de advertoriale gratuite. Persoanele care au fost acceptate, vor primi advertorialele, asa cum am promis, in cursul zilelor urmatoare. Bineinteles, excludeti weekend-ul atunci cand calculati ziua in care o sa va primiti advertorialele. Repet, 5 pe zi incepand de maine.
-
mai sunt locuri :D?
"vezi motiv editare"
-
Urma sa trimit si PM-ul, evident dar nu inainte sa-l documentez :) Dar am zis as postez intai sa se vada aici si primeai PM pe urma doar de la persoanele care au postat.
O sa profit insa data urmatoare, mersi :)
-
Atunci scuzele mele. Astept PM-ul si vei fi trecut pe lista a doua, primul ok?