Ti-am trimis PM-ul. Multumesc :)
Versiune printabilă
Ti-am trimis PM-ul. Multumesc :)
M-am trezit tarziu.
Se poate trimit eu articolul gata scriu? ca stiu ca este greu sa muncesti atat la scris
Felicitari pentru initiativa
astept si eu sesiunea a doua :)
Si eu vreau :)
Bv pt initiativa.
Vreau si eu pe lista a doua.. din cate vad, sunt nr 3 pe lista a doua :)
Ti-am trimis si eu pm pt un advertorial. :)
o sa vreau si eu sa fiu pe lista a doua :D .. spor la scris!
Multumesc. Pentru lista a doua, o sa va anunt cand sa-mi trimiteti PM. Nu-mi trimiteti acum, ca o sa ma ratacesc in PM-uri si o sa le uit, iar apoi o sa fiti suparati pe mine.
Lovelife, nu public articole ca n-am unde. Eu doar scriu cateva advertoriale gratis pentru comunitate.
@lovelife, nu mai ai loc pentru PM-uri. Fa un pic de curatenie.
vreau si eu un articol cand se poate