Inca nu-i deschisa. Nu va mai anuntati dinainte ca nu-i valabil.
Versiune printabilă
Inca nu-i deschisa. Nu va mai anuntati dinainte ca nu-i valabil.
Am primit articolul acum. E ok.
Chiar la mine s-a oprit totul? :)
Nu s-a oprit, chill. Working on it. Doar ca mai am si altele pe langa si merge cam in hopuri. Saptamana ce vine, pana miercuri le veti primi toti.
Se mai poate modifica putin numarul de advertoriale acum pe final? Inca nu s-a ajuns la mine cu randul.
Mersi anticipat
Nu se mai poate ca acum mai prindem si cate ceva in plus de munca si merge mai greut. Cand mai am timp, o sa revin cu aceasta oferta. Pana miercuri vin si articolele voastre.
am primit articolele, multumesc !
Am primit si eu articolul, multumesc. Recomand!
Toata lumea a primit articolele. Multumesc tuturor pentru ca ati avut rabdare si multumesc si comunitatii pentru faptul ca prin acest thread, am mai reusit sa atrag si niste clienti.
Urmariti thread-ul. Revin cat de curand posibil!
Nu a primit toata lumea , dar nu conteaza, nu ai avut nici o datorie