in citeva zile voi lansa oficial un site, nu vreau sa pun adsense, vreau sa folosesc ceva din romania.
e ok neogen? ce alternative mai sunt in .ro dar sa plateasca cit de cit bine.
in citeva zile voi lansa oficial un site, nu vreau sa pun adsense, vreau sa folosesc ceva din romania.
e ok neogen? ce alternative mai sunt in .ro dar sa plateasca cit de cit bine.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)