pai nu asta am vrut sa zic...banuiesc ca esti curioasa
poti face in asa fel incat doar TU sa vezi statisticile siteului TAU
get it?
pai nu asta am vrut sa zic...banuiesc ca esti curioasa
poti face in asa fel incat doar TU sa vezi statisticile siteului TAU
get it?
pe de alta parte .. cateodata este bine ca informatiile sa fie publice ... de exemplu in momentul in care spui cuiva ca ai "nu-stiu-cat" trafic, cu toate ca ii dai un printscreen iti va spune ca se poate "fabrica" (manari, miscula, etc) un printscreen fals foarte usor, lucru care se poate evita cu anumite statistici publice.
Dever's Blog - Atentie! dau cu parerea.
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)