Rezultate 1 la 5 din 5

Subiect: Caut consultant pentru management afiliere

  1. #1
    Avatarul lui Popa Mihai
    Popa Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    21st November 2010
    Locaţie
    Germania
    Vârstă
    34
    Posturi
    877
    Putere Rep
    28

    Implicit Caut consultant pentru management afiliere

    Dupa ce mi-am inceput cariera de afiliat in ambele platforme 2parale cat si profitshare, acum vreau sa devin afiliat manager. Am nevoie de un consultant, care este dipsus sa ma invete si sa ma indrume in directia buna pentru a deveni un afiliat manager de top.

    Astept oferte pe PM.

  2. #2
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94

    Implicit

    Mihai, esti schimbator precum vantul Azi faci afiliere, maine vrei sa te faci aff manager, poimaine?

    Referitor la intrebarea ta, tu cauti pe cineva care sa iti asigure consultanta ... in ce? Facand afiliere, in mod normal ar trebui sa stii care sunt hibele un program de afiliere, ar trebui sa stii de ce anume are nevoie un afiliat pentru a performa.

    Exact aceste lucruri trebuie sa le aplici pentru a deveni un aff manager de top. Nimic mai mult.

    DAca insa tu iesi cu astfel de posturi, recunoscand public ca habar nu ai cu ce se mananca, cum crezi tu ca un magazin respectabil te va coopta sa faci parte din echipa lor? Ce anume te-ar recomanda? Astfel de topicuri? Discutii precum cele de pe facebook unde balacaresti profitshare pe baza unui articol vechi de 2 ani? Dream on.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  3. #3
    Avatarul lui Popa Mihai
    Popa Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    21st November 2010
    Locaţie
    Germania
    Vârstă
    34
    Posturi
    877
    Putere Rep
    28

    Implicit

    Consider ca experienta mea ca afiliat este un plus in directia si dorinta mea de a deveni un manager de top, dar asta nu este tot, un manager trebuie sa cunoasca multe alte lucruri pe care un afiliat nu le intalneste sau nici nu aude de ele.

    Schimbator ca vantul mi se pare ca esti tu, pentru ca promiti lucruri si nu le faci sau uiti de ele.

    Nu cred ca ar trebui sa te framante pe tine cum un magazin m-ar accepta pe mine, de fapt pot sa-ti spun ca sunt acceptat deja si stie ca nu am experienta. Ma recomanda ambitia si perseverenta, dorinta de a invata si a reusi Esti cumva un manager de top? Daca nu esti, consider ca-ti dai cu parearea doar ca sa te afli in treaba.

    Ca sa inchei iti zic un vers "Viseaza mai mult, crede mai mult si soarele o sa apara!"

    Daca mai sunt si alti oameni cu chef de discutii pe acest subiect, va rog sa o faceti prin PM si sa mentinem acest topic curat. Multumesc
    Ultima modificare făcută de Popa Mihai; 24th May 2015 la 15:41.

  4. #4
    Avatarul lui Robert
    Robert este deconectat Ambasador
    Reputatie:
    94
    Data înscrierii
    7th August 2007
    Locaţie
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Posturi
    4.027
    Putere Rep
    94

    Implicit

    Citat Postat în original de Popa Mihai Vezi Post
    Schimbator ca vantul mi se pare ca esti tu, pentru ca promiti lucruri si nu le faci sau uiti de ele.
    Aaaa, am inteles acum care era de fapt problema ta cu mine.

    Ma scuzi te rog ca in nesimtirea mea, pe timpul meu liber, mi-am permis sa uit sa iti fac un audit gratis al siteului. Meaculpa. Shame on me. Nu o sa se mai repete sefu'. Si nu, nu sunt affiliate manager, dar am pretentia ca stiu una alta pe nisa asta. Probabil nitel mai mult ca tine.

    I am out from here, multe succesuri.
    Ultima modificare făcută de Robert; 24th May 2015 la 16:29.
    Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!

  5. #5
    Avatarul lui Popa Mihai
    Popa Mihai este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    28
    Data înscrierii
    21st November 2010
    Locaţie
    Germania
    Vârstă
    34
    Posturi
    877
    Putere Rep
    28

    Implicit

    Citat Postat în original de Robert Vezi Post
    Aaaa, am inteles acum care era de fapt problema ta cu mine.

    Ma scuzi te rog ca in nesimtirea mea, pe timpul meu liber, mi-am permis sa uit sa iti fac un audit gratis al siteului. Meaculpa. Shame on me. Nu o sa se mai repete sefu'. Si nu, nu sunt affiliate manager, dar am pretentia ca stiu una alta pe nisa asta. Probabil nitel mai mult ca tine.

    I am out from here, multe succesuri.
    Pai de fapt eu ti-am oferit mai multe articole gratis, nu ti-am cerut nimic in schimb, te-am rugat dupa o perioada daca poti sa-mi faci un audit, mi-ai zis ca o sa-l faci cand o sa ai timp, nu l-ai facut niciodata... nu ma deranja deloc daca imi spuneai de la inceput imi pare rau nu am timp, nu pot sa fac, dar nu sa zici ca-l faci, ca pe urma sa te gandesti lasa ca sigur uita el. Iar o postare de plictiseala, nu este un audit.

    Degeaba ai experienta daca nu o pui in practica, imi place semnatura ta acolo, pusa doar ca da bine Mult succes si tie

    Rog un moderator sa stearg ultimele doua postari sau chiar pe toate, evident in afara de primul post si sa tinem topicul curat. Multumesc

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

  1. Caut colaborator [Wodpress know how] pentru un proiect pe afiliere
    De Popa Mihai în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 4th May 2015, 20:22
  2. Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 12th July 2014, 12:56
  3. Caut consultant SEO profesionist
    De slobodan în forumul Servicii web / Jobs
    Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 23rd September 2009, 22:01
  4. Caut Domain registrar cu interfata buna de management
    De Cristian Mezei în forumul Domenii web
    Răspunsuri: 15
    Ultimul Post: 6th September 2009, 17:32

Permisiuni postare

  • Nu puteţi posta subiecte noi.
  • Nu puteţi răspunde la subiecte
  • Nu puteţi adăuga ataşamente
  • Nu puteţi modifica posturile proprii
  •