Da, e cel mai bine, o lasam asa, doar ca pe viitor, daca nu reusesti sa te intelegi cu cineva la pret, nu te mai grabi cu acuze de genul "sunt neseriosi" .
Nu este elegant.
Da, e cel mai bine, o lasam asa, doar ca pe viitor, daca nu reusesti sa te intelegi cu cineva la pret, nu te mai grabi cu acuze de genul "sunt neseriosi" .
Nu este elegant.
Daca te pot ajuta cu un sfat sau daca doresti o oferta de optimizare pentru siteul tau, da-mi un mesaj!
Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)