Rezultate 1 la 2 din 2

Subiect: [VAND] advertoriale la pret redus, oferta speciala pentru membrii seopedia

haotik este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    27
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    42
    Posturi
    1.138
    Putere Rep
    27

Implicit [VAND] advertoriale la pret redus, oferta speciala pentru membrii seopedia

In perioada aceasta a anului stiti deja ca vin cu o oferta de pret redus la advertoriale doar ca de data aceasta v-am pregatit mai multe surprize.

Am lansat zilele acestea o platforma de unde puteti lua advertoriale la preturi reduse, in afara de acest lucru am creat si un cod de discount care va mai ofera o reducere de 50% la majoritatea blogurilor de pe platforma

Codul de reducere este: ADVSEOPEDIA, se aplica la toate blogurile din platforma exceptand blogul meu personal si cel de tehnologie (care au si ele un pret redus dar nu atat de redus).

Codul este valabil pana pentru comenzile mai mari de 500 de lei si este valabil pana la data de 30 octombrie 2019 (adica pana la finalul lunii octombrie)

Este o platforma privata asa ca cei interesati (in special agentiile) se pot adresa pentru a le face cont de acces, linkul nu este secret dar mai sunt ceva rectificari la site de facut asa ca prefer sa nu o mentionez in acest articol, in orice caz e un woocomerce simplu in care sunt prezentate ofertele.

Cei interesati ma pot cauta pe PM, e-mail, facebook, in special cei cu care am mai colaborat de-a lungul timpului. Prefer e-mail-ul pentru ca acolo raspund cel mai repede.

haotik este deconectat Membru SeoPedia
    Reputatie:
    27
    Data înscrierii
    24th October 2006
    Locaţie
    Ploiesti
    Vârstă
    42
    Posturi
    1.138
    Putere Rep
    27

Implicit

Iata si linkurile pentru cererea de inregistrare ca sa fie mai simplu pentru cei interesati

https://adverta.ro/inregistrare-companii/

https://adverta.ro/inregistrare-agentii/

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan este/sunt 1 utilizator(i) care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Thread-uri Similare

1. Vand 3 site-uri de afliere, pret redus
    De CalinB în forumul Website-uri
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 6th April 2018, 03:24
  2. Oferta advertoriale la pret redus pe 4 bloguri
    De Adelin în forumul Continut web
    Răspunsuri: 4
    Ultimul Post: 13th March 2018, 08:54
  3. Răspunsuri: 0
    Ultimul Post: 16th October 2017, 20:08
  4. Oferta Marketizator pentru membrii seopedia